Pracownia Reklamy

News & Updates

Reklama -  to jeden z najpopularniejszych sposobów zwrócenia uwagi na produkt lub firmę dlatego chcielibyśmy Państwu przybliżyć nasze rozwiązania związane z promocją Państwa firmy oraz produktu.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 

BANER wykonany z materiału plandekowego oklejonego folią bądz za pomocą druku cyfrowego. Wykończenie banneru uzależnione jest od sposobu i potrzeb klienta (oczkowanie, zgrzewanie). Wykonujemy bannery w każdym wymiarze i w pełnej kolorystyce. Bardzo wytrzymały produkt, łatwy w konserwacji.

SZYLD jest wizytówką twojej firmy, ma spełniać funkcję informacyjną jak również przyciągać wzrok potencjalnych klientów przez swoją formę zarówno graficzną jak i wizualną. Projektujemy oraz produkujemy szyldy reklamowe indywidualnie pod każdego klienta, gwarantujemy ciekawy pomysł atrakcyjną cenę oraz wykonanie.

REKLAMA NA ŚRODKACH TRANSPORTU jest jedną z najtańszych i najbardziej widoczną formą reklamy. Dzięki swojej mobilności przyciąga uwagę zarówno przechodniów jak i użytkowników drogi. Oferujemy zarówno częściowe jak i całościowe nanoszenie grafiki na różnego rodzaju środkach transportu.

KASETON podobnie jak szyld ma przyciągać uwagę oraz reprezentować Państwa firmę, dzięki praktycznemu wykorzystaniu oświetlenia zwraca na siebie uwagę w dzień i w nocy. Wykonujemy kasetony w różnej formie od prostych aluminiowych po owalne, okrągłe oraz tłoczone. W swojej ofercie posiadamy również kasetony wykonane z dibondu.

TABLICA LED oferujemy szeroką gamę  Tablic LEDowych . Posiadamy tablice w wielu rozmiarach, różnych kolorach oraz rozdzielczościach.
Tablice można montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

LITERY PRZESTRZENNE stosuje się je samodzielnie lub zamiennie do szyldów i kasetonów, można je łączyć z innymi nośnikami reklamy takimi jak: szyldy lub kasetony, oferujemy dwa typy liter:

-litery wykonane z pianki styrodurowej o grubości od 2 cm do 10 cm malowane na dowolny kolor.

- litery podświetlane wykonane z plexi wraz z zastosowaniem oświetlenia led.

Zarówno litery wykonane z pianki styrodurowej jak i plexi odporne są na działanie warunków atmosferycznych.

CIĘCIE PLOTEROWE posiadamy możliwość cięcia liter oraz znaków z różnego rodzaju folii, tniemy na materiałach powierzonych jak i własnych, do cięcia wykorzystujemy folie: ekonomiczne, kasetonowe, banerowe, emitujące piaskowane szkło, fluorescencyjne, odblaskowe, istnieje również możliwość wycinania szablonów w papierze oraz folii.

 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również nośniki reklamowe służące reklamie wewnętrznej takie jak:

ROLL UP doskonale sprawdza się jako forma promocji na imprezach targowych, w sklepach, na szkoleniach i w wielu innych. Wyróżnia się prostą konstrukcją, małymi gabarytami oraz szybkością montażu. W swojej ofercie posiadamy trzy typy roll up'ów : roll up exclusive, roll up clasic, x-baner.

STOJAK REKLAMOWY (POTYKACZ) posiadamy stojaki wykonane z aluminium, PCV oraz drewna z możliwością pisania kredą.

-potykacze aluminiowe wykonane z profili aluminiowych anodowanych, posiadają folię anty-refleksyjną zabezpieczającą plakat,

-potykacze wykonane w PCV o grubości 3 mm, oklejone folią bądź wydrukiem wielkoformatowym, są odporne na działanie warunków atmosferycznych , charakteryzują się niewielką wagą, można je ustawiać praktycznie wszędzie i dowolnie zmieniać miejsce.

- potykacze wykonane z drewna sosnowego z możliwością pisania kredą, idealnie nadają się dla firm zajmujące się gastronomią, które często zmieniają swoją ofertę. 

Zapraszamy !

Copyright (c)2010 hospes.bytom.pl